AKTUÁLNĚ

  Letní scéna, na kterou neprší

  Dárek k únorovému nákupu vstupenek

  Od chvíle, než konečně zasedneme za příjemného letního večera pod hvězdnou oblohu a třeba s drinkem v ruce se budeme bavit na inscenacích Hvězdného léta pod žižkovskou věží, nás dělí ještě několik chladných měsíců. Proto jsme se rozhodli vás zahřát čajem od Teekanne. Krabičku ovocno – bylinných sáčkových čajů Winter Time od nás dostanete jako dárek k nákupu vstupenek na jakékoli představení naší nové letní scény. Nabídka platí pro prvních 300 diváků, kteří si pro vstupenky na Hvězdné léto přijdou v měsíci únoru do pokladny Divadla Kalich (Jungmannova 9)!
  teekanne

  Letní scéna, na kterou neprší

  Nová letní divadelní scéna pod žižkovskou věží se bude moci pochlubit vedle repertoáru podporujícího správnou letní pohodu a celkového diváckého komfortu jedním naprostým unikátem - systémem rychlého zastřešení, kterým bude vybavena pro případ deště. Díky němu bude možné operativně skrýt pod střechu celé hlediště. Diváci se tak nemusí obávat, že se představení nedohraje kvůli dešti a budou ochuzeni o zážitek.

  PF 2019

  Naši vážení budoucí diváci, přejeme vám krásné Vánoce a hodně zdraví i radosti v roce 2019. Těšíme se v něm na setkání s vámi na místě, které nově zasvětíme divadlu – na nové letní scéně pod žižkovskou věží. Nechť vám zima ukazuje jen svou přívětivou tvář, jaro vás osvěží a od června 2019 na Hvězdném létě na viděnou!

  Premiérou Hvězdného léta bude komedie výtečného kanadského autora

  První ročník Hvězdného léta pod žižkovskou věží otevře 23. června unplugged koncert Tomáše Kluse a hned 24. června premiéra komedie Norma Fostera Láska v přímém přenosu. V režii Romana Štolpy v ní uvidíte Petra Čtvrtníčka, Kristýnu Frejovou, Davida Suchařípu ad. Norm Foster je nejhranější a nejúspěšnější kanadský divadelní autor všech dob. Napsal přes padesát divadelních her, které se každoročně dočkají více jak sto padesáti premiér po celém světě. Proto doma Fosterovi přezdívají „kanadský Neil Simon“. Hry, které napíše v poslední době, mají premiéru na Festivalu Norma Fostera, což je festival inscenací výlučně jeho her. Někdo se prostě stane klasikem už zaživa. Komedie Láska v přímém přenosu je jednou z jeho nejslavnějších her.

  Klus 23 6 2019

  Dobry skutek

  © 2019 HAMLET PRODUCTION a.s.