INFORMACE O HVĚZDNÉM LÉTĚ POD ŽIŽKOVSKOU VĚŽÍ

  Na co se můžete těšit v rámci Hvězdného léta pod žižkovskou věží?

  Těžko lze v Praze najít místo, které je v orientaci obyvatel i návštěvníků Prahy zřetelněji zapsáno, než televizní vysílač na Žižkově. Žižkovská věž je se svou výškou 216 metrů nejvyšší dominantou Prahy a Mahlerovy sady místem plným zážitků! Nová divadelní scéna je situována v pohodlně dostupné lokalitě (osobní dopravou i MHD) na rozhraní Žižkova a Vinohrad, tedy nedaleko centra. Je obklopena rozlehlým parkem, který divákům vytváří unikátní foyer.

  Spojení Divadla Kalich a několika dalších významných divadel přinese ty nejlepší komedie s hvězdným hereckým obsazením!

  Nejen umístění, ale také program nové scény bude velmi atraktivní. Na jejím jevišti se vystřídá tolik hereckých hvězd a uznávaných jmen, kolik jich v žádné jiné letní produkci nenapočítáte. Program se totiž opírá o tituly hned několika atraktivních pražských divadel: především Divadla Kalich, které je nejnavštěvovanější soukromou scénou v ČR, dále Divadla v Rytířské, Divadla Palace, Divadla Verze, Činoherního studia Bouře a chybět nebude ani legendární představení Caveman. Všechna divadla jsou exklusivními hereckými kluby, v nichž se schází herecká špička, a na letní scénu vybírají ze svého repertoáru ty nejúspěšnější inscenace.

  Více zážitků v jednom večeru!
  Zvýhodněná návštěva Observatoře

  V rámci nákupu jakýchkoli vstupenek na divadelní představení máte v posledním kroku on-line nákupu možnost zakoupit si také E-vstupenky do Observatoře žižkovské věže ve výšce 93 metrů s výhodou 50% slevy ze základního vstupného. Místo 250,- Kč tak zaplatíte pouze 125,- Kč za osobu. Tato cena je jednotná pro všechny věkové skupiny. Pokud byste si chtěli zážitky rozdělit do více termínů, vstupenky do Observatoře vám platí až do 31.10. 2019. Otevřeno je denně od 9 do 24 hodin. Abyste stihli s jistotu začátek představení, naplánujte si návštěvu Observatoře v dostatečném předstihu, doporučujeme počítat s časem minimálně 45 minut. Během přestávky návštěvu observatoře, prosíme, neplánujte.
  Provozní doba se může měnit v souvislosti s pořádáním akcí v prostorách vyhlídkové observatoře a restaurace.
  Čtěte prosím pozorně provozní informace.

  S námi nezmoknete ani nepůjdete zklamáni domů, vaše vstupenka kvůli počasí nepropadne

  Pro naši letní scénu jsme připravili unikátní systém rychlého zastřešení, který je možné operativně instalovat v případě nepříznivé předpovědi nad celé hlediště.

  VIP sektor

  V předních řadách hlediště máme vyčleněna místa pro náročnější klientelu, která jistě ocení, že v ceně vstupného má zahrnutou sklenku sektu na přivítanou, program, oddělený foyer v backstage zóně s vlastními toaletami, v chladných večerech bezplatné zapůjčení dek a podsedáků.

  Běžné vstupenky

  Vstupenky nabízíme v několika cenových sektorech, rozdělených dle vzdálenosti od hlediště. I přes výborné akustické podmínky prostoru je v celém hledišti zajištěno ozvučení a velká elevace jednotlivých řad spolu s osovým posunem sedadel zprostředkuje všem návštěvníkům skvělý a ničím nerušený divadelní zážitek.

  Začátky představení

  Pokud není uvedeno jinak, divadelní představení budou začínat ve 20 hodin, u příležitostních koncertních pořadů může být jinak.

  Parkování

  Věříme, že si nejlépe večer užijete, když nebudete muset řídit, ale pro případ, že přijedete vozem, poskytuje areál několik desítek parkovacích míst. Rezervace parkování bohužel není možná, řidičům doporučujeme dorazit včas.

  Posezení s přáteli před představením

  Další zpříjemnění nabízejí dvě restaurace v areálu vysílače, které se těší velmi dobrému hodnocení a přinášejí výtečnou gastronomii. Jedná se o luxusní restauraci Oblaca, nebo Bistro66 situované přímo ve věži ve výšce 66 metrů, a dále o útulnou zahradní restauraci Miminoo v parku vedle letní scény, která je též vyhledávána náročnou klientelou.
  Pro početnější firemní klientelu můžeme společně s Event Studiem zajistit akce na klíč.

  Věrnostní program Divadla Kalich

  Vzhledem k tomu, že Hvězdné léto je koprodukční projekt společností Hamlet Production a Tower Park Praha, dále také s ohledem na fakt, že se v jeho programu střídá více divadel, a v neposlední řadě z toho důvodu, že vstupenky jsou prodávány přes jiný prodejní systém než v Divadle Kalich, není technicky možné využívat bonusy z Věrnostního programu Divadla Kalich také na letní scénu.
  Děkujeme za pochopení.

  Klus 23 6 2019

  Dobry skutek

   

  TPP DobrySkutek Hitradio Blanik JCD Mediapharma Railreklam OutdoorAkzent Mutt Kooperativa NH Bandi Barton

   

   

  © 2018 HAMLET PRODUCTION a.s.